Sürdürülebilir Markalar(Sustainable Brands) 2018 için geri sayım başladı: Değişimin liderleri ‘iyi yaşamı’ tanımlıyor

sustainable-brands-harita

Global Sustainable Brands ağının İstanbul buluşması olan Sustainable Brands 2018 Istanbul için geri sayım başladı.

Sustainable Brands- Sürdürülebilir Markalar ağı, dünyanın en büyük küresel markalar ağı olarak tüm dünyada başlattığı küresel diyalog kapsamında bu yıl ‘İyi Yaşamı Yeniden Tanımlamak’ teması ile yaşama dokunan tüm sektörleri buluşturuyor.

18-19 Nisan’da Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek olan konferansa katılan şirketler, dünyada değişen tüketici taleplerinin 21. Yüzyıl ekonomisine nasıl yön verdiğine tanık olacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da inovatif fikirler üretmek ve heyecan verici iş birlikleri
gerçekleştirmek isteyen yenilikçi markalar, iş adamları, marka liderleri, profesyoneller, girişimciler, fikir önderleri bu etkinlikte tecrübelerini paylaşacaklar.

Bu yıl da katılımcılar dikkat çekiyor

Sürdürülebilirlik iletişiminin dünyadaki en etkin 10 isminden biri olarak gösterilen, Sustainable Brands’in değişmeyen moderatörü Thomas Kolster’in yönetiminde gerçekleşecek konferansın öne çıkan konuşmacıları arasında; ‘Corporate Poetry’ kavramının yaratıcısı ve Şiirsel Hümanizm felsefesinin geliştiricisi Vincent Avanzi bulunuyor.

Katılımcılar aynı zamanda dünyanın 30 Yaş altı en başarılı 30 Sosyal Girişimcisinden biri seçilen, işte anlam arayan yeni nesli anlamak isteyen dünya markalarının vazgeçilmez ismi Arthur Woods; ‘Türkiye’ markasının yaratıcı danışmanı, ezber bozan yaratıcı teorileriyle tanınan iletişimci Jacob Benbunan; son 3 İngiliz Başbakanının danışmanlığını üstlenen, eklektik girişimci, efsane reklamcı, komedi yazarı Paul Twivy’i dinleme şansı yakalayacak.

Kaynak: https://www.yesilist.com/sustainable-brands-2018-icin-geri-sayim-basladi-degisimin-liderleri-iyi-yasami-tanimliyor/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s