Sürdürülebilirlik Danışmanlığı perspektifimize ‘Ulusal-Uluslararası Destek Fonlarından Yararlanma’ boyutunu ekleyerek, tüm danışmanlık süreçlerimizi yeniledik!

0

S.E.Ç. Sürdürülebilirlik Danışmanlığı, geçtiğimiz yıllardaki çalışmalarında özel sektör ve kamu kuruluşları için “Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri”(SDGs) doğrultusundaki ‘Analiz’, ‘Raporlama’,’Stratejik Hizalama’, ‘Dijitalleştirme’, ‘SDGs Performansı Ölçümleme’, ‘Yerelleştirme’ ve ‘Yerelleştirilmiş SDGs İndikatörleri Belirleme’ gibi birçok teknik konuda projeler ve çalışmalar yürüterek özellikle SDGs çerçevesinde birçok deneyim kazandı.

Firma tanıtım sunumumuz ve yeni süreçlerimizin detaylarını bit.ly/sectanitim adresinden inceleyebilirsiniz.

En tanınan/bilinen ve uluslararası platformlarda yankı bulan çalışmalarımızı Seferihisar Belediyesi (İzmir) bünyesinde kurduğumuz mütevazı Sürdürülebilirlik Ofisi’nde gerçekleştirdik.(Bkz: Seferihisar Vizyonu). Buradaki çalışmalarda “Yerelleştirilmiş SDGs İndikatörleri” ve “SDGs Bazlı Stratejik Planlama” konusunu ekonomik, sosyal, çevresel -ve hatta siyasal olarak- sürekli etüt ettik ve saha deneyimi kazandık. Mayıs 2019 itibariyle işbirliklerimizi ve uzmanlık alanımızı genişleterek sürdürülebilirlik danışmanlığı perspektifimize “ulusal/uluslararası destek fonlarından yararlanma” boyutunu eklemlemiş bulunuyoruz.

Özel sektör ve kamu kuruluşlarına stratejik katkı sağlamak, bilimsel içerikler oluşturmak, deneyimlerimiz ile birikimimizi yansıtmak ve her şeyden önemlisi paylaşmak için S.E.Ç. Sürdürülebilirlik Danışmanlığı olarak sonsuz heyecanlıyız.

Sürdürülebilirlik Raporlaması, BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (2030 Gündemi) ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin Yerelleştirilmesi doğrultusundaki tüm ileri teknikleri ve danışmanlık hizmetlerini sunmaya hazır olduğumuzu bilgilerinize saygılarımızla arz ederiz.

Z. Yalçınpınar


Firma tanıtım sunumumuz ve yeni süreçlerimiz şurada: bit.ly/sectanitim

0

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s